Ovidijus ir Viktorija pradėjo šokti drauge visai neseniai, kai pastatė pirmą savo bachata romantica pasirodymą. Jie abu atstovauja vieną didžiausių Lietuvoje Latin Social šokių mokyklų – Salsa Kaunas. Jie kasdien moko salsa, bachata, cha cha, kizomba šokių Kaune, o savaitgaliais, kaip mokytojai ir pasirodymų dalyviai, keliauja po renginius ir festivalius visoje Europoje. Ovidijus ir Viktorija pradėjo keliauti dar daugiau, kai buvo pastatytas antrasis jų pasirodymas Tus Besos, atvėręs duris į daugiau nei 10 tarptautinių festivalių ar mažesnių renginių. Ši choreografinė sėkmė jiems atvėrė daug galimybių ir suteikė naujų tikslų, kuriuos choreografai ir mokytojai pasižadėjo pasiekti iki Naujų metų pradžios.

Ovidijus salsa susidomėjo 2008 m. Nuo tada šokėjas dalyvavo krūvoje tarptautinių salsos kongresų, kuriuose turėjo galimybę mokytis iš pasaulinio garso atlikėjų ir instruktorių. Per savo karjerą Ovidijus išvystė unikalų stilių įvairiuose „socialiuose“ šokiuose – salsa, cha cha cha, boogaloo, bachata, kizomba ir zouk. Kaip vienas Salsa Kaunas šokėjų ir choreografų, Ovidijus pasirodė tarptautiniuose salsos festivaliuose Vilniuje, Rygoje, Dubline, Bukarešte, Parmoje, Varšuvoje ir daugelyje kitų miestų.

Šiuo metu Kaune jis moko įvairių Lotynų Amerikos šokių. Taip pat yra kviečiamas mokyti Vilniuje, Rygoje, Taline, Minske, Bukarešte ir t. t. „Labai daug išmokau iš nuostabių žmonių ir šokėjų. Jaučiu didelį malonumą dalintis šokiu nesvarbu, kur nukeliaučiau. Iš esmės esu „socialus“ šokėjas – tiesiog bandau mėgautis kiekviena akimirka, praleista šokių aikštelėje. Kaip mokytojas stengiuosi puoselėti salsos kultūrą ir supažindinti mokinius su muzika, garsiausiais artistais ir geriausių salsos mokytojų darbais“, – tarptautinio Vilniaus salsos festivalio komandai pasakojo Ovidijus.

Viktorija savo šokių karjerą pradėjo su Salsa Kaunas prieš 6 metus. Jau po metų įsijungė į Salsa Kaunas pasirodymų grupės veiklą ir nuo tada yra viena pagrindinių visų choreografijų dalyvė. Taipogi jai labai padeda į Latin Social ir pasirodymų pasaulį atsineštos vaikystėje meninėje gimnastikoje įgytos žinios. Po starto su Salsa Kaunas, Viktorija aplankė ne vieną šalį dalyvaudama su šou grupe, besimokydama iš garsių atlikėjų, bei galų gale – kaip instruktorė kartu su Ovidijumi.